Якщо ARMOTH - то якість

Компанія «Армот-Україна» є однією з найбільших спеціалізованих компаній, що працює на ринку дерево- та металообробки України. Для своїх клієнтів компанія пропонує повний спектр послуг з виробництва та продажу стрічкових металевих пил по дереву, біметалічних та карбонових пил, а також їх обслуговування і подальшого сервісу. Крім того, «Армот-Україна» є постачальником для багатьох великих дистриб’юторів даної продукції в Україні.

Компанія «Армот Україна» була заснована в 1998 році і за 16 років стабільної, динамічної роботи встигла зарекомендувати себе як надійний та стабільний партнер. Індивідуальний підхід зі сторони компанії являється запорукою довготривалих стратегічних відносин з клієнтами, багато з яких являються державними установами, великими торговими компаніями і залишаються клієнтами вже понад 10 років. Продукцією компанії «Армот-Україна» успішно користуються на всій території України, крім того, за довгі роки роботи, компанія також налагодила схему надання сервісу клієнтам з будь-яких регіонів України. Початкова висока якість продукції, одночасно з помірними цінами, консультування з питань найефективнішого використання та вчасний сервіс – ось запорука тривалого ефективного використання продукції «Армот-Україна» та довготривалих партнерських стосунків з клієнтами.

Партнери та постачальники

Весь інструмент, який випускається під торговою маркою Armoth, відповідає суворим стандартам та орієнтований на якість. З дня заснування фірма QSGS Technology ( торгова марка Armoth) у виробництві інструменту використовує найновіші технології провідних фірм світу, багаторічний досвід та висококваліфікований персонал. Висока та стабільна якість сталі, модернізоване обладнання для формування зубів, повна автоматизація технологічного процесу під комп’ютеризованим контролем на кожному етапі виробництва, постійний процес для модернізації виробництва – це той фундамент, на якому базується якість нашого інструменту.

ТОВ «Армот-Україна» - є офіційним представником QSGS Technology та торгової марки Armoth на території України.

В галузі постачання партнерами QSGS Technology є німецький прокатний завод Risse+Wilke, який виготовляє для наших пил холоднокатану стрічку з високолегованої, металургійної сталі виробництва Thyssen-Krupp та шведський виробник Sandvik – провідний виробник сталі, на замовлення фірми розробила та постачає стрічку для однієї з кращих серій пил Armoth. Фірма ALD Technik поставила обладнання для індуктивного гартування зубів, використавши для цього останні досягнення в термообробці металів. Німецька фірма Kesel поставила машини для калібровки, які гарантують прямолінійність пил та стабільні механічні показники.

На сьогоднішній день, це майже єдині з небагатьох виробників, які пропонують стабільно високу якість сталі, яке відповідає концепціям розвитку компанії. Багаторічний досвід гарантує якість та прямолінійність наших пил.

Ми користуємось високою повагою та довірою наших партнерів та клієнтів, завдяки оптимальному співвідношенню «ціна-якість», яке досягається за умови довготривалого співробітництва і спеціального ціноутворення для компанії «Армот» як одного з найбільших споживачів продукції QSGS Technology.

Партнером з постачання біметалевих та карбонових стрічкових пил вже багато років являється німецький концерн Robert Rontgen. Завод існує вже більше 100 років і є одним з найстарших серед виробників продукції для різки металів. Завдяки широкому асортименту біметалевих та твердосплавних стрічкових пил для нарізання великої різноманітності сталей – від стандартних до жаростійких сплавів, «Robert Rontgen» є надійним постачальником для багатьох країн у світі, в тому числі і для України, де компанія «Армот» є основним представником даної торгової марки.


Контроль якості

Контроль якості на заводі QSGS Technology, представником якого є компанія «Армот», відбувається в декілька етапів, та є сертифікованим за системою ISO 9001. Перший етап – коли сталь прибуває на завод, після прокатного заводу, далі – під час виробництва проводяться тести на міцність і еластичність. Останній, завершальний етап – готової продукції, який включає в себе: контроль полотна на відповідність технічним вимогам, згідно міжнародних стандартів; поєднання кінців полотна (зварювання); контроль якості з’єднання; контроль якості правки полотна (операційний); контроль стану (прямолінійності) внутрішньої кромки (в початковому стані, поточний); шліфування внутрішньої кромки полотна (забезпечення прямолінійності); контроль напруженого стану полотна (в початковому стані, поточний); створення нормованого напруженого стану (вальцування); контроль напруженого стану полотна; заточування зубів (поточний); контроль якості підготовки зубів (операційний).

Завдяки чисельним впровадженням, запатентованим відкриттям в технології обробки металу при виробництві стрічкових пил, фірма QSGS Technology одержала державну підтримку та значне фінансування від Євросоюзу, що значно поліпшило контроль якості на всіх етапах виробництва, завдяки встановленню нових сучасних ліній і контрольно-вимірювального устаткування нового покоління.

На заводі «Robert Rontgen» контроль якості також здійснюється в декілька етапів. Якість товарів даного заводу підтверджується численними сертифікатами , свідоцтвами та нагородами за якість.